VLM Astrosat Media

Vychází již 8. speciál časopisu Kondice, Jóga

2. 12. 2015

Vydavatelství Astrosat Media právě vydává další speciál časopisu Kondice Jóga. Součástí speciálu je tentokrát DVD s 60minutovou lekcí Jóga pro duševní rovnováhu a jako bonus je přiložena 15minutová meditace. Časopis včetně DVD za 129 Kč bude v prodeji tři měsíce.

Speciál Jóga je nabitý praktickými informacemi pro lidi, kteří józe propadli, i ty, kteří se s ní teprve seznamují. Těm pomůže vyznat se v jednotlivých směrech jógy a vybrat si ten pravý. Navíc nabízí exkluzivní sestavy předních českých lektorů. Na DVD pak najdou čtenáři plnohodnotnou lekci jógy proti stresu, proti únavě a při emocionálním vypětí.

Prodej speciálu bude podpořen redakčně i inzertně nejen v časopisu Kondice, ale i v dalších titulech vydavatelství a on-line aktivitami.

Speciály časopisu Kondice patří mezi nejúspěšnější projekty této značky. V edici Kondice pro vaše zdraví již vyšlo: Jídlo jako lék, Zdravé recepty, Dieta pro ženy, Krása a Medicína , Anti-Age a Menopauza, která se dočkala v letošním roce aktualizovaného vydání.