VLM Astrosat Media

Měsíčník DŮM&ZAHRADA první mezi tituly o bydlení

8. 11. 2012

Měsíčník DŮM&ZAHRADA si v druhém a třetím čtvrtletní letošního roku četlo průměrně 115 000 čtenářů, což je o 47% více než ve srovnatelném období loňského roku. „Zaměřili jsme se na zlepšování redakčního obsahu časopisu, zavedli jsme řadu čtenářsky atraktivních rubrik a výrazně jsme modernizovali grafickou podobu,“ vysvětluje příčiny úspěchu časopisu jeho publisher Petr Zavadil a dodává: „K popularitě měsíčníku přispělo také podstatné zlepšení a rozšíření webového portálu Dumazahrada.cz.“

Roste díky proměně

Pravidelný růst čtenosti zaznamenává DŮM&ZAHRADA od proměny, která proběhla na jaře roku 2011. Z čtenářského hlediska relaunch učinil časopis atraktivnějším pro čtenáře, kteří v novém designu nacházejí informace v přehlednější formě.

O titulu

DŮM&ZAHRADA je měsíčník, který se komplexně zaměřuje na rodinný dům. Věnuje se zejména architektuře, stavbě, rekonstrukci, vybavení a zařízení interiéru a úpravě zahrady. Přináší návštěvy pozoruhodných rodinných domů, názory architektů a odborníků, ale hlavně praktické informace a tipy pro všechny, kdo rodinný dům staví, bydlí v něm či o bydlení ve vlastním sní. Časopis vychází od roku 1996. Nabízí také speciální vydání, kterých bude v roce 2013 pět. Podzimní speciál se věnuje tradiční soutěžní přehlídce TOP DOMY a přináší úplný přehled přihlášených firem, domů a projektů.

Web: www.dumazahrada.cz.

Časopis vydává společnost HomeDeco SMP, a.s, která je součástí mediálního domu Sanoma Media Praha.