VLM Astrosat Media

Šance jak vyzrát na krizi? Založit eShop

8. 3. 2013

Komu se daří v krizi? e-shopům! Jejich obraty se rok od roku zvyšují navzdory hospodářskému zpomalení, tak proč si nezaložit svůj vlastní? Nikdy to totiž nebylo jednodušší. Pokud má uživatel co nabídnout, pomůžou mu eStránky.cz a jejich program eShop rozjet vlastní podnikání. RYCHLE, EFEKTIVNĚ A LEVNĚ!

Program eShop poskytuje uživatelům vše, co potřebují k provozu vlastních webových stránek a elektronického obchodu. A nabízí skvělé parametry. Je to například diskový prostor o velikosti osm gigabajtů a měsíční datový přenos patnáct gigabajtů.

Půl milionu zdarma!
Každý uživatel, který si založí vlastní elektronický obchod na eStránkách do 20. 5. 2013, získává možnost získat inzertní prostor v hodnotě půl milionu korun na www.estranky.cz a dalších úspěšných webech z nabídky www.sanomamedia.cz. Za inzerci tak nebude muset uživatel platit a rozjezd jeho e-shopu bude rychlejší a zadarmo! Tato akce je určena pro všechny uživatele eStránek, kteří si do 20. 5. 2013 objednají a zaplatí elektronický obchod na www.estranky.cz.

Co eShop nabízí?
Součástí služby je tvůrce webových stránek. Pro zákazníky, kteří si chtějí upravit vzhled podle vlastních představ, je připraveno několik možností. Můžou si vybrat vhodný design z nabídky eShopu, další možností je úprava šablony stránek, která je velmi uživatelsky jednoduchá. Cena za měsíční provozování eShopu je 160 Kč.

Samotný eShop přináší všechny podstatné funkce:

  • Prodejce využívá službu kompletního katalogu zboží, který také eviduje objednávky
  • Se změnou stavu objednávky je zákazníkovi automaticky odeslán informační e-mail
  • Provozovatel může využít modul skladového hospodářství
  • eShop nabízí vestavěné statistiky, které prozradí, jaké produkty jsou nejprodávanější, kolik návštěvníků přišlo na stránky obchodu a další cenné obchodní údaje

Služba eStránky.cz je určena k vytváření webových stránek a elektronických obchodů bez znalosti programování. Provozuje ji firma Websitemaster a.s., která patří společnosti Sanoma Media Praha.

Kontakt pro novináře:

Ing. Milan Šoc -ředitel
soc@estranky.cz
774 835 895
www.estranky.cz

Více informací na:

www.facebook.com/estranky
www.twitter.com/estranky
www.youtube.com/estranky