VLM Astrosat Media

Velkolepá výstava fotografií k 125. jubileu časopisu National Geographic

1. 7. 2013

Výstava k 125. jubileu prestižního časopisu National Geographic opanuje během prázdnin prostory nákupního centra PALLADIUM. Fotografický průřez historií za století a čtvrt můžou navštívit zájemci v 1. patře nákupního centra od 1. 7. do 31. 8. 2013. VSTUP JE ZDARMA!

Na vystavených fotografiích ožívají historické mezníky National Geographic Society, i současné aktivity v oblasti dokumentování a ochrany přírody. National Geographic je více než století etalonem špičkové fotografie. Na výstavě v PALLADIU tak budou zastoupeni věhlasní autoři jako Jodi Cobb, Chris Johns, Bruce Dale a další.

Prostřednictvím fotografií zavede National Geographic diváky mezi papuánské bojovníky i do nehostinné Kalahari mezi Křováky, pod hladinu oceánu i do odlehlé kanadské divočiny, umožní jim pohled do očí šestileté Miss i velkého bílého žraloka.

Podívejte se na svět očima National Geographic.

O časopisu: National Geographic je exkluzivní měsíčník, který přináší strhující pohled do přírodních, technických, kulturních a etnických tajů tohoto světa. Jeho reportáže jsou doprovázeny fotografiemi výjimečné kvality. Časopis vydává společnost Sanoma Media Praha.

Výstavu najdete na adrese: nákupní centrum PALLADIUM náměstí Republiky 1, Praha 1 otevřeno denně od 9 do 21 hod (Ne – St) a od 9 do 22 hod (Čt – So) – červenec - srpen www.palladiumpraha.cz O důvod víc navštívit PALLADIUM!