VLM Astrosat Media

Kariéra

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je společností, která si je plně vědoma toho, že jejím hlavním vkladem jsou lidé a jejich kreativní myšlení.

Svým zaměstnancům nabízí výhody pracovního prostředí velkého vydavatelství s největším záběrem portfolia titulů v České republice a zároveň stabilní zázemí velké společnosti.

Pokud vás žádná z níže uvedených nabídek nezaujala, můžete nám nezávazně zaslat svůj strukturovaný životopis na: r.spackova@vlp.cz. Vaše materiály budeme s vaším souhlasem evidovat v naší databázi a v případě, že pro vás nalezneme vhodné pracovní uplatnění, budeme vás kontaktovat.

V životopise, prosím, vyjádřete svůj souhlas následujícím textem: „Podle ustanovení § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlasím s tím, aby mé osobní údaje uvedené v životopise byly evidovány v databázi uchazečů o zaměstnání ve společnosti Astrosat Media s.r.o., a to po dobu jednoho roku, a byly použity výhradně pro potřeby výběrového řízení za účelem přijetí do pracovního poměru.“

Volná místa

V současné době naše společnost hledá vhodné kandidáty pro nově vznikající divizi ONLINE v rámci skupiny Penta investments. Hledáme především programátory a kodéry. Při osobním setkání se s vámi rádi podělíme o podrobnější informace a především o hodnoty, na kterých chceme celý tým stavět.

Mezi naše online produkty patří např. denik.cz, estranky.cz, nationalgeographic.cz, kafe.cz, siponline.cz a mnoho dalších s návštěvností dosahující téměř 2 000 000 reálných uživatelů měsíčně.

Online Marketing Manager

Jsme nově vznikající produktové/projektové oddělení v jednom z předních vydavatelství v České republice VLTAVA LABE MEDIA a.s.

Zobrazit více
Product/project Manager – web projekty

Jsme nově vznikající produktové/projektové oddělení v jednom z předních vydavatelství v České republice VLTAVA LABE MEDIA a.s. Je před námi spousta výzev a potřebujeme se do toho řádně opřít. Hledáme proto zkušeného člověka se zájmem o tvorbu a správu svěřených webů.

Zobrazit více
PHP programátor Junior

Jsme nově vznikající oddělení vývoje v jednom z předních vydavatelství v České Republice VLTAVA LABE MEDIA a. s. Je před námi spousta výzev a potřebujeme se do toho řádně opřít. Hledáme proto nové členy našeho týmu, kteří mají zájem o nové technologie a chtějí se učit.

Zobrazit více