VLM Astrosat Media

Product/project Manager – web projekty

2. 5. 2016

Náplň práce

  • definice podoby a správa svěřených webů
  • tvorba zadání (specifikací) pro vývojový tým
  • zajištění spuštění nové služby, úzká spolupráce s provozním týmem a grafickým oddělením
  • koordinace a kontrola celého procesu vývoje, spuštění webové služby
  • příprava následného inovační ho cyklu
  • spolupráce na tvorbě obchodního modelu

Požadavky

  • předchozí zkušenost s internetovými projekty velmi vítána
  • aktivní a iniciativní přístup k práci a k novým projektům
  • dobrou orientaci na internetovém trhu
  • přehled v IT technologiích a znalost pozadí www služeb velkou výhodou
  • znalost projektového řízení velkou výhodou
  • práce s projektovým nástrojem JIRA výhodou

Co nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • od listopadu krásné nové kanceláře v budově Aviatica přímo u stanice metra B Jinonice
  • příležitost podílet se na vzniku velmi zajímavých a perspektivních projektech se zázemím významného a stabilního vydavatelství
  • možnost uplatnění svých nápadů v kreativním týmu profesionálů
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práce na HPP popř. po vzájemné dohodě možnost OSVČ

Další informace

  • termín nástupu: ihned, nebo dle dohody
  • současné/dočasné místo pracoviště: Praha 10 - Uhříněves

Životopis prosím posílejte na: r.spackova@vlp.cz.