VLM Astrosat Media

Online Marketing Manager

12. 5. 2016

Náplň práce

  • spolupráce s akvizovanými projekty po celé ČR včetně partnerských společností na Slovensku
  • zodpovědnost za tvorbu a realizaci online marketingové strategie
  • příprava marketingových plánů, plánování a realizace konkrétních kampaní
  • případná spolupráce při promování webů v printových titulech
  • vyhodnocování efektivnosti online aktivit a jejich optimalizace

Požadavky

  • předchozí zkušenost s internetovými projekty a jejich marketingovou podporou
  • komunikační dovednosti
  • kreativní myšlení
  • znalost internetového prostředí
  • umění vyhodnotit provedené kampaně a následné dodání reportingu o jejich efektivnosti

Co nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • cca. od října krásné nové kanceláře v budově Aviatica přímo u stanice metra B Jinonice
  • příležitost podílet se na vzniku velmi zajímavých a perspektivních projektech se zázemím významného a stabilního vydavatelství
  • možnost uplatnění svých nápadů
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práce na HPP popř. po vzájemné dohodě možnost OSVČ

Další informace

  • termín nástupu: co možná nejdříve, nebo dle dohody
  • současné/dočasné místo pracoviště: Praha 10 - Uhříněves

Životopis prosím posílejte na: r.spackova@vlp.cz.