VLM Astrosat Media

Aplikace TV magazín

Aplikace zdarma přináší program 18 nejsledovanějších českých a slovenských televizních stanic na mobilní telefon iPhone.

U všech stanic v aplikaci najdete přehledný program na týden dopředu. Ten se zobrazuje buď v klasickém náhledu nebo po natočení telefonu jako programová mřížka s možností horizontálního a vertikálního rolování. Pořadí a množství zobrazených kanálů si může uživatel změnit.

Chcete-li mít přístup k elektronické verzi časopisu TV magazín a programu dalších 39 kanálů, kupte si čtvrtletní předplatné za 2,39 eur (2,99 USD). Po dobu trvání předplatného budete mít přístup k programu všech 57 kanálů a všem číslům TV magazínu. Po skončení předplatného bude přístup omezen zpět na 18 kanálů. Přístup ke kompletnímu obsahu můžete obnovit nákupem nového předplatného.

Pořady je možné v aplikaci hodnotit (po registraci), vyhledávat, přidávat mezi oblíbené a nastavovat upozornění před jejich vysíláním. Po přidání pořadu k oblíbeným dostanete před jeho začátkem upozornění v podobě PUSH notifikace. Jak dlouho před začátkem pořadu vás má aplikace upozornit, je možné upravit v nastavení. Z aplikace lze odesílat přátelům upozornění na pořad e-mailem a SMS. Každý pořad obsahuje stručný popis a další informace je možné vyhledávat přes internetové filmové databáze. V sekci vyhledávání pak můžete najít své oblíbené filmy či herce.

Délka předplatného je čtvrt roku a stojí 2,39 eur (2,99 USD). Platba se po odsouhlasení nákupu strhává z iTunes účtu uživatele. Prodloužení předplatného může provést uživatel přímo v aplikaci, předplatné se po vypršení automaticky neprodlužuje. Už zahájené období předplatného nelze zrušit. Podmínky používání a nakládání s osobními údaji najdete na http://www.newslab.cz/tv-magazin-iphone-aplikace/ nebo přímo v aplikaci v sekci Nastavení.