VLM Astrosat Media

O společnosti

VLTAVA LABE MEDIA a.s. patří mezi největší časopisecká vydavatelství v České republice, je etablovaným vydavatelstvím s více než 20letou tradicí, které se nadále dynamicky rozvíjí.

  • Umíme skvěle propojit svět tištěných médií s tím digitálním.
  • Máme silný obchodní tým, který připravuje nabídku inzerce přesně na míru včetně speciálních projektů.
  • Díky výbornému redakčnímu a produkčnímu zázemí nabízíme také profesionální zpracování klientských tištěných i webových projektů.

Součástí portfolia jsou lifestylové tituly Story, Glanc,Gurmet, Kondice a National Geographic. Tradiční tituly zahrnují Týdeník Květy, Vlasta, Překvapení a měsíčník Dům & zahrada a dvouměsíčník KREATIV Praktická žena. Součástí portfolia je také společenský týdeník Magazín Šíp. Astrosat Media také vydává suplement Moje rodina - Fajn život pro celostátní i regionální vydání Deníku.

VLTAVA LABE MEDIA vydává širokou paletou televizních časopisů pokrývající poptávku všech cílových skupin: od luxusního televizního guidu TV star, přes mladistvý TV mini, zábavný TV expres a Křížovkářský TV magazín, až po dlouhodobě nejčtenější televizní časopis na českém trhu TV magazín (Media projekt 3. a 4. Q 2013 4).

Vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA je aktivní v elektronických mediích. Všechny webové stránky jsou publikovány jako samostatné projekty s vlastním obsahem. Televizní program časopisu TV magazín je dostupný jako mobilní aplikace. Webová verze Magazínu Šíp se během jednoho roku dostala mezi deset nejnavštěvovanějších bulvárních webů.